Alfas Ivanauskas

Alfas Ivanauskas

Alfas Ivanauskas baigė Pabradės „Ryto“ gimnaziją. Jau nuo vaikystės eksperimentuodavo virtuvėje, pavyzdžiui, kepdavo agurkus, mokykloje organizuodavo unikalius renginius, buvo mokyklos prezidentas.

Edukologijos universitete gavo meno istorijos bakalauro diplomą. Dar nebaigęs mokslų jau dirbo renginių organizavimo ir restoranų verslo srityje – trejus metus buvo renginių vadovas. 23-ejų tapo „Vilniaus vartų“ restoranų rinkodaros vadovu.

Vėliau stačia galva nėrė į kulinariją ir leidybą – taip atsirado „Virtuvės mitų griovėjai“, arba tiesiog VMG. VMG yra pirmoji Baltijos šalyse maisto reklamos agentūra.

Be kelionių negalintis gyventi A. Ivanauskas yra pasaulyje dvejus metus iš eilės geriausiu pripažinto VMG kulinarinio žurnalo vyr. redaktorius, bestseleriais tapusių kulinarinių knygų autorius, TV ir radijo laidų vedėjas, lektorius ir aistringas idėjų generatorius. Jis skaito paskaitas ir rengia kūrybiškus „workshop“ tiek moksleiviams, tiek įmonių vadovams.

Ivanausko iniciatyva pradėtas vykdyti socialinės atsakomybės projektas „VMG Mokykla“ – visoje Lietuvoje mokyklose rengiamos modernios kulinarinės klasės. Alfas sako: „Nepaisykite žmonių, kurie bando jus įsprausti į nustatytus rėmus. Patys protingai ir kūrybiškai įrėminkite save ir savo veiklą – tegul jūsų fantazijos neriboja jokie išankstiniai nusistatymai!“